ما به بتن شکل می دهیم.

شرکت دانش بنیان پارسیان ماشین سازان تبریز (سهامی خاص) یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده ماشین آلات قطعات بتنی (جدول بتنی،بلوک سیمانی،سنگفرش،فلاورباکس،کانیوو و آبرو) در خاورمیانه بوده و این شرکت باسابقه ای بیش از ۳۰ سال در ساخت انواع ماشین آلات قطعات بتنی، نامی آشنا در صنعت ماشین سازی است.

پارسیان تولید کننده انواع ماشین آلات سبک و سنگین قطعات بتنی، حوزه خود را معطوف به منطقه خاصی نکرده بلکه ماشین آلات خود را علاوه بر کشورهای همسایه ایران به دورترین نقاط جهان صادر می نماید. از جمله اهداف سازمانی این شرکت ورود گسترده به بازارهای جهانی است.

نمونه محصولات تولید قطعات بتنی پارسیان ماشین سازان تبریز

ماشین آلات تولید انواع بلوک(بلوک سقفی،بلوک دیواری،بلوک تیغه ای)، جدول، سنگفرش،فلاور باکس،کانیوو. آبرو و ...

آلة صنع حجر الرصيف کادونا 1300

آلة إنتاج البلوك, آلة صنع حجر الرصيف, ماكينة إنتاج الرصيف, ماكينة تصنيع البردورة, ماكينة صنع حجر الرصيف, ماكينة لصناعة حجر الرصيف, ماکینة إنتاج البلوك و البردورة المتحرکه

آلة إنتاج البلوك كادونا 1500

آلة إنتاج البلوك, آلة تصنیع البلوك, ماكينة تصنيع البلوك, ماكينة صنع البلوك, ماكينة صنع بلوك, ماکینة إنتاج البلوك و البردورة المتحرکه, مكينة بلوك

دستگاه های پارسیان ماشین سازان تبریز

بلوک زن انواع مختلفی دارد. بلوک زن تک کاره که توانایی تولید انواع بلوک دارد و بلوک زن چندکاره علاوه بر بلوک قابلیت تولید انواع جدول بتنی و سنگفرش را دارد. بلوک زن پارسیان در دو سری ثابت و متحرک تولید می شوند. بلوک زن متحرک چندکاره قابلیت تولید بلوک و فلاورباکس و جدول را دارد. بلوک زن ثابت قابلیت تولید بلوک و جدول بتنی و فلاورباکس و سنگفرش را دارد.

دستگاه تولید بلوک یا ماشین آلات تولید بلوک در انواع مختلف در بازار موجود است. هنگام خرید دستگاه تولید بلوک می بایست به مواردی توجه نمود که عبارتند از:

  • سرعت و ظرفیت تولید بلوک
  • کیفیت قطعات بتن تولیدی
  • چندکاره بودن دستگاه (دستگاه تولید بلوک – دستگاه تولید جدول – دستگاه تولید فلاورباکس – دستگاه تولید سنگفرش)
  • رنگ به کار برده در قطعات بتن
  • تجهیزات و قطعات مصرفی در دستگاه تولید بلوک

جدول زن انواع مختلفی دارد. جدول زن تمام اتوماتیک چندکاره، جدول زن اتوماتیک چندکاره، جدول زن نیمه اتوماتیک چندکاره توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز تولید می شود. این شرکت به عنوان یک برند معتبر جهانی تولید کننده ماشین آلات تمام اتوماتیک بلوک زن، جدول زن و کفپوش زن (سنگفرش) است و ماشین آلات خود را در دو سری ثابت و متحرک تولید می نماید.

خط تولید سنگفرش دارای دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشند که این دو نیز به صورت دوپاکته و تک پاکته می باشد که دوپاکته محصول رنگی و تک پاکته صرفا تک رنگ تولید می کند

که این خطوط تولید انواع مختلف سنگفرش،بلوک،جدول،فلاور باکس،کانیوو وآبرو را با تعویض قالب تولید می کنند.

سیستم لوله زن طرح واریانت آلمان با قابلیت تولید انواع لوله های و باکس های بتنی می باشد ,این سیستم با قابلیت تولید لوله ها و باکس های به شکل نر و ماده آیتم چفت و بست شدن لوله ها و باکس های فاضلاب را حل کرده و به موجب این مهم کار گذاری و کار محصولات تولیدی دقت کار برای سازمان ها را تسهیل داده است عمده مصارف لوله های تولیدی قطر های بزرگ برای بحث فاضلاب شهری می باشد از دیگر مزایای این سیستم قابلیت تولید کانال های آبی برای انتقال آب در مناطق خاص می باشد و همچنین بحث باکس های بتنی در مکان های مختلف مثل شهرداری ها، شرکت های مخابرات و دیگر سازمان های ذیربط می باشد.

دستگاه تمام اتوماتیک بلوک زن،جدول زن و سنگفرش زن TP.RN2530